Run Strong NATION

Онлайн-забіги на підтримку ЗСУ , допомога сім'ям полеглих захиснів та спортсменів на війні з росією. Перший забіг присвячений памʼяті військового журналіста Олексія “Рекрута” Чубашева. Зібрані кошти будуть передані родині Героя.

Так ми допомогли родині Олексія

Illustration

Що таке "Run Strong NATION"?

Ініціатива «RunStrongNATION» усіма фібрами душі переживає за долю наших громадян , захисників та країну вцілому . Задля підтримки ЗСУ, наших захисників та їх родин, ми запускаємо серію благодійних онлайн забігів. 
Запрошуємо підтримати патріотичну ініціативу, долучившись до онлайн-забігу на зручну для вас дистанцію.
Перший забіг присвячений памʼяті військового журналіста Олексія “Рекрута” Чубашева, який поліг смертью хоробрих 10 червня в районі Сєвєродонецька. Всі зібрані кошти плануємо передати родині Героя, у Олексія залишилося двоє дітей. Тримісячний син побачив батька лише раз.

Illustration
Illustration

Більше про Олексія “Рекрута” Чубашева

Олексій був військовим журналістом, офіцером. Зокрема, автором програми "Рекрут UA", колишнім керівником "Армії FM" та Військового телебачення України.  Поліг 10 червня в бою біля Сєвєродонецька. 
В Олексія залишилась дружина Юлія, донька та тримісячний синочок Теодор, якого Олексій встиг побачити лише раз , коли був проїздом в Чернівцях . У Олексія матері є фото як він тримає малого на руках - це єдине фото , яке рідні зможуть показати сину Олексія коли він підросте ...
Ділиться його друг Михайло Макарук: "Олексій Чубашев, автор та ведучий найкрутішого медійного проекту для підтримки Збройних Сил України. Мега позитивний та професійний журналіст. Офіцер … Людина, яка вірила в свою справу і йшла завжди до поставленої цілі. Льоха, я тебе запам'ятаю назавжди як порядного усміхненого хлопа за чашкою кави в Маріїнському парку … ми звільнимо твою Батьківщину на Запоріжжі... ".
За освітою Олексій Чубашев військовий журналіст. 
В 2015 році відбулась його перша ротація в АТО, того ж року почав служити у Центральній телерадіостудії Міноборони як автор і ведучий першого в Україні військово реаліті-шоу “Рекрут”.
У грудні 2019 року став в.о. керівника Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (очільником радіостанції “Армія FM” та Військового ТБ), змінивши Яну Холодну.
28 лютого 2021 року в Олексія закінчився другий офіцерський контракт, він був звільнений в запас. Після звільнення із ЗСУ розвивав власні проєкти.
24 лютого 2022 року повернувся до лав ЗСУ.

ЗМІ про Олексія:

Уніан. Суспільне новини

До завершення події...

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Дистанції

  • Дистанція

    Ліміт учасників

    Зареєстровано
  • 42 км

    50


    5

  • 21 км

    100


    24

  • 10 км

    200


    55

  • 5 км

    200


    25

  • 1 км

    200


    8

  • Довільна дистанція

    Ліміту немає


    26

Список учасників 42 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Джулай Антон

    Київ

  • 2

    Юрков Віталій

    Київ

  • 3

    Чижиков Геннадій

    Київ

  • 4

    Ігор Тиж

    Староконстянтинів

  • 5

    Климкович Олександр

    Івано-Франківськ

  • 6


    Київ

  • 7


    Київ

  • 8


    Київ

  • 9


    Київ

  • 10


    Київ

Список учасників 21 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Гніденко Олексій

    Дніпро

  • 2

    Перший Ілля

    Київ

  • 3

    Цунік Сергій

    Першотравеньск

  • 4

    Ващишина Оля

    Черкаси

  • 5

    Лавро Ростіслав

    Одеса

  • 6

    Богдан Шелюк

    Київ

  • 7

    Опанасенко Антон

    Кременчуг

  • 8

    Юртин Володимир

    смт.Міжгіря

  • 9

    Опанасенко Антон

    Кременчук

  • 10

    Луцюк Віталій

    Володимир

  • 11

    Імшенецька Юлія

    Львів

  • 12

    Власюк Олег

    Львів

  • 13

    Акимова Ольга

    Ірпінь

  • 14

    Хількевич Олександра

    Київ

  • 15

    Сібіль Михайло

    Херсон

  • 16

    Kyrylo Komprichevskyi

    Toronto

  • 17

    Заболотній Ігор

    Київ

  • 18

    Турчинець Павло

    Варшава

  • 19

    Зелених Максим

    Кривий Ріг

  • 20

    Циб Олег

    Козьова

  • 21

    Шастун Олександр

    Козьова

  • 22

    Мартинюк Роман

    Нікополь

  • 23

    Осадца Назарій

    Козьова

  • 24

    Мялковський Віктор

    Дубно

  • 25

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

  • 26

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

  • 27

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

Список учасників 10 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Ярема Владислав

    Київ

  • 2

    Гуменюк Аліна

    Дубно

  • 3

    Перевізна Дар'я

    Львів

  • 4

    Лазебко Микита

    Новоград-Волинськ

  • 5

    Цвітний Олександр

    Київ

  • 6

    Кондратов Денис

    Кропивницький

  • 7

    Дмитро Червоний

    Київ

  • 8

    Савчук Давід

    Київ

  • 9

    Малько Владислав

    Київ

  • 10

    Прищепчук Андрій

    Пісківка

  • 11

    Захлебний Віктор

    Вінниця

  • 12

    Красовський Іван

    Київ

  • 13

    Малько Владислав

    Павлоград

  • 14

    Савчук Давід

    Київ

  • 15

    Власюк Андрій

    Хмельницький

  • 16

    Андрій Власюк 

    Кам'янець Подільський

  • 17

    Маковецький Юрій 

    Вінниця

  • 18

    Козенко Леся 

    Київ

  • 19

    Ковтун Юлія

    Варшава

  • 20

    Сітало Антон

    Харків

  • 21

    Голуб Віктор

    Кривий ріг

  • 22

    Коренева Ірена

    Київ

  • 23

    Серкіз Катерина

    Львів

  • 24

    Пономаренко Сергій

    Київ

  • 25

    Біхунов Віталій

    Київ

  • 26

    Ратушинський Віталій

    Великі мости

  • 27

    Кропівка Констянтин

    Кривий ріг

  • 28

    Артемчук Олександр

    Київ

  • 29

    Корнило Мар'яна

    Львів

  • 30

    Фурцев Олексій

    Київ

  • 31

    Заїка Олександр 

    Бровари

  • 32

    Ніколаєнко Любов

    Київ

  • 33

    Митров Віталій

    Львів

  • 34

    Полуектова Поліна

    Дніпро

  • 35

    Петрук Людмила

    Київ

  • 36

    Ткач Настя

    Дніпро

  • 37

    Фурцев Олексій

    Київ

  • 38

    Булінг Микола

    Дніпро

  • 39

    Руслан Драплюк

    київ

  • 40

    Одарка Козак

    Кмїв

  • 41

    Романчук Яна

    Львів

  • 42

    Оніщенко Олег

    Пирятин

  • 43

     Осадча Тетяна

    Київ

  • 44

    Бурденюк Руслан

    Київ

  • 45

    Бєдний Роман

    Червоноград

  • 46

    Кошинський Роман

    Львів

  • 47

    Гулій Максим

    Житомир

  • 48

    Горбатов Олександр

    Богодухів

  • 49

    Бірюк Володимир

    Львів

  • 50

    Казак Олег

    Харків

  • 51

    Безуглий Тимофій

    Полтава

  • 52

    Синєгуб Руслан

    Київ

  • 53

    Волошинський Артем

    Одеса

  • 54

    Буряк Богдан

    Кропивницький

  • 55

    Цаценко Юрій

    Біла Церква

  • 56

    Орлов Сергій

     Кремидівка

  • 57



  • 58



Список учасників 5 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Філіппова Вікторія

    Львів

  • 2

    Стельмах Назар

    Львів

  • 3

    Маковійчук Тарас

    Тернопіль

  • 4

    Бура Аліна

    с.Плехів(Полтавська обл)

  • 5

    Уваров Владислав

    Київ

  • 6

    Степанчук Олена

    Вінниця

  • 7

    Баринова Наталія

    Київ

  • 8

    Мунеров Ілля

    Березнегувате

  • 9

    Прокопенко Катерина

    Київ

  • 10

    Халілова Олена

    Київ

  • 11

    Бідний Євген

    Київ

  • 12

    Інна Білак

    Варшава

  • 13

    Плиска Олександр

    Мукачево

  • 14

    Кос Олег

    Хмельницкий

  • 15

    Рокитна Анастасія

    Київ

  • 16

    Гай Езра

    Київ

  • 17

    Музика Олександр

    Київ

  • 18

    Мельник Олександр

    Вишгород

  • 19

    Камишіна Катерина

    Канів

  • 20

    Стастенова Анастасія

    Київ

  • 21

    Павляк Іванна

    Кам'янець-Подільськ

  • 22

    Бурмістрова Олена

    Київ

  • 23

    Трейтяк Віктор

    Стоянка

  • 24

    Мазур Богдан

    Київ

  • 25

    Івженко Ян

    Київ

  • 26

    Марченко Денис

    Київ

  • 27


    Київ

  • 28


    Київ

Список учасників 1 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Курач Оксана

    Київ

  • 2

    Бессараб Ольга

    Київ

  • 3

    Олена Українець

    Львів

  • 4

    Нінночка

    Білогородка

  • 5

    Дяченко Татьяна

    Тернопіль

  • 6

    Буськ Вікторія

    Буськ

  • 7

    Вольвач Ярослав

    Пирятин

  • 8

    Камінська Людмила

    Краків

  • 9

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

  • 10

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

Список учасників на довільну дистанцію

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Семеніхін Євген

    Залізниці (Тернопільська обл)

  • 2

    Блищик Анастасія

    Київ

  • 3

    Губінець Валерія

    Київ

  • 4

    Левченко Інга

    Київ

  • 5

    Ковтун Юлія

    Київ

  • 6

    Міщенко Поліна

    Полтава

  • 7

    Губінець Поліна

    Київ

  • 8

    Зоря Фурджиева

    Київ

  • 9

    Луцик Христина

    Тернопідь

  • 10

    Марина Рукіна

    Австрія Вена

  • 11

    Олена Кук

    Новояворівськ

  • 12

    Лифар Олена

    Київ

  • 13

    Каленик Діана

    Київ

  • 14

    Новорок 

    Німеччина

  • 15

    Макуха Світлана

    Бровари

  • 16

    Макуха Артем

    Бровари

  • 17

    Горева Владислава

    Київ

  • 18

    Петрук Ірина

    Київ

  • 19

    Штанько Володимир

    Чернігів

  • 20

    Соколовська Юлія

    Кривий Ріг

  • 21

    Зантарая Георгій

    Київ

  • 22

    Співак Едуард

    Кривий Ріг

  • 23

    Людвиченко Наталія

    Київ

  • 24

    Левчук Аліна

    Хмельницький

  • 25

    Волошьсикий Артем

    Одеса

  • 26

    Курач Володимир

    Київ

  • 27

    Прізвище ім'я по-батькові

    Київ

Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration