Список зареєстрованих учасників на забіг та вело заїзд

Дистанції вело заїзду

  • Дистанція вело заїзду

    Ліміт учасників

    Зареєстровано на вело заїд

  • 100 км

    50

    3

  • 50 км

    100

    4

  • 25 км

    200

    5

  • 15 км

    200

    2


  • 200


  • Довільна дистанція

    Ліміту немає

    5

Дистанції забігу

  • Дистанція забігу

    Ліміт учасників

    Зареєстровано на забіг


  • 42 км

    50


    3

  • 21 км

    100


    15

  • 10 км

    200


    36

  • 5 км

    200


    44

  • 1 км

    200


    4

  • Довільна дистанція

    Ліміту немає


    14

Список зареєстрованих на забіг

Список учасників 42 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Морозова Олександра

    Кропивницький

  • 2

    Чижиков Геннадій

    Київ

  • 3

    Вінніченко Катерина

    Конотоп

Список учасників 21 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Фурцев Олексій

    Київ

  • 2

    Іванечко Юрій

    Тернопіль

  • 3

    Прищепчук Андрій

    Київ

  • 4

    Апостолов Артем

    Асканія Нова

  • 5

    Орлов Сергій

    Лиманський р-н,с.Кремидівка

  • 6

    Liudmyla Petruk

    Київ

  • 7

    Литвин Андрій

    Тернопіль

  • 8

    Цунік Сергій

    Першотравенськ обл.Дніпропетровська

  • 9

    Корець Ольга

    Луцьк

  • 10

    Любенко Алеся

    Харків

  • 11

    Юртін Володимир

    Закарпатська обл смт.Міжгіря

  • 12

    Власюк Олег

    Львів

  • 13

    Кондратьєв Володимир

    Київ

  • 14

    Старухін Павло

    Київ

  • 15

    Орлов Сергій

    Кремидівка, Лиманський р-н, Одеська область

Список учасників 5 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Федота Ірина

    Кам’янське

  • 2

    Хацко Оксана

    Київ

  • 3

    Шкарупа Ганна

    Київ

  • 4

    Поліщук Богдана

    Warszawa

  • 5

    Бормотова

    Славутич

  • 6

    Шовкова Марина

    Київ

  • 7

    Хацко Оксана

    Київ

  • 8

    Каширна Катерина

    Кропивницький

  • 9

    Маценко Микола

    Неаполь

  • 10

    Панкратова Вікторія

    Бориспіль

  • 11

    Камінська Людмила

    Краков

  • 12

    Ярмурська Марина

    Тернопіль

  • 13

    Людвиченко Наталія

    Київ

  • 14

    Софія Мишелова

    Київ

  • 15

    Курченко Яна

    Ужгород

  • 16

    Соловйова Наталія

    Черкаси

  • 17

    Хаменушко Марина

    Черкаси

  • 18

    Лепетуха Світлана

    Черкаси

  • 19

    Шаленко Анна

    Черкаси

  • 20

    Степанчук Олена

    Вінниця

  • 21

    Макі Матт

    Київ

  • 22

    Ващенко Олександр

    Київ

  • 23

    Анна Різник

    Київ

  • 24

    Пишняк Світлана

    с.Гора Бориспільський р-н

  • 25

    Кузьменко Валентина

    Червоноград

  • 26

    Екатерина Прокопенко

    Київ

  • 27

    Быстрицкая Яна

    Київ

  • 28

    Боклан Руслана

    Село Подгорцы

  • 29

    Бичков Дмитро

    Львів

  • 30

    Антончик Сергій

    Львів

  • 31

    Левчук Аліна

    Хмельницький

  • 32

    Гончаров Микола

    Краматорськ

  • 33

    Дорошук Тетяна

    Київ

  • 34

    Калітіна А

    Київ

  • 35

    Ігнатенко Юлія

    Київ

  • 36

    Павленко Сергій

    Одеса

  • 37

    Мельник Олександр

    Вишгород

  • 38

    Зінченко Людмила

    Київ

  • 39

    Кузьмицький Олег

    Київ

  • 40

    Гончар Олена

    Київ

  • 41

    Рімма Талавера

    Бориспіль

  • 43

    Оксана Скомська

    Гданськ

  • 44

    Петренко Євгенія

    Херсон

  • 45

    Петращук Ярослав

    Надвірна

  • 46

    Лукаш Світлана

    Хмельницький

  • 47

    Гула Олена

    Кривой

Список учасників 10 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 2

    Байда Олена

    Київ

  • 3

    Хилюк Галина

    Ковель

  • 4

    Меркулова Анна

    Полтава

  • 5

    Глумик Світлана

    Коломия

  • 6

    Кіосєва Лилия

    Київ

  • 7

    Каширна Катерина

    Кропивницький

  • 8

    Глумик Світлана

    Коломия

  • 9

    Кондратов Денис

    Кропивницький

  • 10

    Балита Тетяна

    Львів

  • 11

    Красківська Юлія

    Славутич

  • 12

    Анна Голубченко

    Трускавець

  • 13

    Макі Матт

    Київ

  • 14

    Пружина Оксана

    Київ

  • 15

    Олександр Рябченко

    Київ

  • 16

    Kristina Buria

    Павлоград

  • 17

    Білик Дмитро

    Київ

  • 18

    Коваленко Наталія

    Херсон

  • 19

    Пшенична Вікторія

    Вінниця

  • 20

    Маковецький Юрій

    Вінниця

  • 21

    Ковбель Артем

    Київ

  • 22

    Корольська Марина

    Кривий Ріг

  • 23

    Чопик Наталія

    Коломия

  • 24

    Демидова Лілія

    Ржищів

  • 25

    Заводна Олеся

    Ржищів

  • 26

    Петрова Марина

    Київ

  • 27

    Зелених Максим

    Кривий Ріг

  • 28

    Третяк Андрій

    Дніпро

  • 29

    Марків Галина

    Львів

  • 30

    Горбатов Олександр

    Київ

  • 31

    Калюжний Анатолій

    Київ

  • 32

    Бабійчук Олексій

    Київ

  • 33

    Василець Олена

    Полтава

  • 34

    Didukh Olga

    Львів

  • 35

    Вінніченко Катерина

    Бердянськ

  • 36

    Волошин Володимир

    Хорол, Полтавська обл.

  • 37

    Козловська Оксана

    Полтава

  • 38

    Церольчук Сергій

    Дубно

  • 39

    Бадаліс Жанна

    Дубно

Список учасників 1 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Меркулова Анна

    Полтава

  • 2

    Білецька Валентина

    Первомайський Харківська область

  • 3

    Маргарита Кондратенко

    Харків

  • 4

    Кондратенко Мікода

    Харків

  • 4

    Антонюк Дмитро

    Київ

Список учасників на власну дистанцію

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Ахрімов Руслан

    Київ

  • 2

    Алєксєєнко Наталія

    Полтава

  • 3

    Вакульчук Вікторія

    Славута

  • 4

    Кожухова Тетяна

    Ужгород

  • 5

    Полуектова Поліна

    Дніпро

  • 6

    Русин Роман

    с.Козьова

  • 7

    MARYNA MUSHKA

    Бровари

  • 8

    Бичкова Марина

    Львів

  • 9

    Сурмач Олександр

    Хорол, Полтавська обл

  • 10

    Міщенко Поліна

    Полтава

  • 11

    Драпей Яна

    Славутич

  • 12

    Микола Мараховський

    Харків

  • 13

    Ditlashok Elena

    Київ

  • 14

    Несененко Віра

    Київ

  • 15

    Чучін Олександр

    Одеса

  • 16

    Бура Аліна

    С.Плехів

Список зареєстрованих на вело заїзд

Список учасників 100 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Гаврик Олександр

    Нетішин

  • 2

    Боринець Анатолій

    Київ

  • 3

    Шадлер Андрій

    Ірпінь

  • 4

    Чорній Ольга

    Конотоп

Список учасників 50 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Семак Максим

    Київ

  • 2

    Тарасевич Тарас

    Київ

  • 3

    Корпало Андрій

    Вінниця

  • 4

    Чуб Дмитро

    Київ

  • 5

    Коленкоров Віктор

    Синельникове

  • 6

    Коленкоров Віктор

    Синельникове

  • 7

    Коленкоров Андрій

    Синельникове

Список учасників 25 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Семак Юрій

    Львів

  • 2

    Коржик Денис

    Луцьк

  • 3

    Єфімчук Марія

    Київ

  • 4

    Кириленко Ігор

    Южноукраїнськ

  • 5

    Кузьмицький Олег

    Київ

Список учасників 15 км

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Сластьонова Анатасія

    Київ

  • 2

    Бандрівська Світлана

    Львів

Список учасників на довільну дистанцію

  • Номер

    Учасник

    Місто

  • 1

    Ананченко Роман

    Магдалинівка Дніпропетровська обл

  • 2

    Юрков Віталій

    Київ

  • 3

    Шадлер Микола

    Ірпінь

  • 4

    Шадлер Андрій

    Ірпінь

  • 5

    Шадлер Наталія

    Ірпінь

До завершення події...

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration